implant dis fiyatlari

Tel Sandalye Fiyatları

Uygun fiyatlarda yerli üretim toptan ve perakende olarak üretimi gerçekleştirdiğimiz tel sandalye modelinin ayrıntılı olarak bilgilerini ve fiyatını sitemizden öğrenebilirsiniz.Tel sandalye fiyatlarımız kendi üretimimiz olması bakımından diğer firmalara göre uygundur.Tel kolsuz sandalye fiyatı sadece 120 tl olarak sizlere sunulmuştur. Özel fiyat alınız siz  (boyalı olarak , krom olarak isterseniz ayrıca fiyat farkı vardır.) Minder ayrı olarak ücretlendilir istenilen renk yapılabilir.

Diğer Tel Sandalye Modellerimiz İçin Tıklayınız............

Metal Tel Ürünleri

Sandalye modelleri kalıplarda büküm ve kaynak sonrası boya ile tamamlanır ve siz değerli müşterilerimize kargo veya ambar ile gönderilir.

Tel Sandalye

Tel masa modelleri işçilikli bir masa modelidir , emek harcıyarak üretimi yapılan tel masa modelleri kullanışlı ve hava şartlarına dayanıklıdır.

Tel Masa

Masa ayakları isteğinize özel yuvarlak modellerde tel tel veya dilerseniz profil ve diğer metal malzemelerdende üretmekteyiz.Tel masa ayakları.

Masa Ayakları

Tasarımı son derece modern tüm masa ve sehpa tablalarına uygun olarak üretilir dayanıklıdır.Sehpa ayakları metal,krom gibi farklı malzemelerdende üretilir.

Sehpa Ayakları