implant dis fiyatlari

Metal alaşımlı hammaddeden üretilen ince çubukların bükülmesi özel kaynaklama işlemleri gibi el emeği olan  tel sandalye ve masa modellerinde boyalı,krom olarak iki farklı renk seçeneklerinde kollu, kolsuz ve bar olarak üç farklı grup olarak sandalyeleri ayrıntılı olarak inceleyebiliriz.Tel masa modellerinde yine aynı şekilde kaliteli işçilik ve boya ile istenilen ölçülerde tel masa ayrıca tel masa ayakları üretimini kendi atölyemizde kendi ustalarımızla gerçekleştirmekteyiz.

Powered by Xmap
 

Metal Tel Ürünleri

Sandalye modelleri kalıplarda büküm ve kaynak sonrası boya ile tamamlanır ve siz değerli müşterilerimize kargo veya ambar ile gönderilir.

Tel Sandalye

Tel masa modelleri işçilikli bir masa modelidir , emek harcıyarak üretimi yapılan tel masa modelleri kullanışlı ve hava şartlarına dayanıklıdır.

Tel Masa

Masa ayakları isteğinize özel yuvarlak modellerde tel tel veya dilerseniz profil ve diğer metal malzemelerdende üretmekteyiz.Tel masa ayakları.

Masa Ayakları

Tasarımı son derece modern tüm masa ve sehpa tablalarına uygun olarak üretilir dayanıklıdır.Sehpa ayakları metal,krom gibi farklı malzemelerdende üretilir.

Sehpa Ayakları