implant dis fiyatlari

RSS

Tel Masa Modelleri

Modern dizayn edilmiş tel kalıplarla üretilen bükme ve kaynak işlemleri ile son halini alan tel masa ayak ve komple tel masa modelleri üretimimiz ile sizlerleyiz.Farklı modelleri bizimle paylaşabilir üretim fiyatı alabilirsiniz.Tel masa modellerimizi atölyemizde yada mağazamizdada görebilirsiniz.Tel masaları bahçelerinizde dış mekanlarınızda ve diğer mekanlarınızda kullanabilirsiniz statik fırın boyalı ve diğer modellerde sizleri bekliyor.

Metal Ahşap Masa Takım
Metal Ahşap Masa Takım
Metal Ahşap Mas...
Tel Masa Ayak Uygun Üretimi
Tel Masa Ayak Uygun Üretimi
Tel Masa Ayak U...
Büyük Lider Masa Ayak
Büyük Lider Masa Ayak
Büyük Lider Mas...
Kütük Ağaç Ayakları
Kütük Ağaç Ayakları
Kütük Ağaç Ayak...
 
 
Powered by Phoca Gallery

Metal Tel Ürünleri

Sandalye modelleri kalıplarda büküm ve kaynak sonrası boya ile tamamlanır ve siz değerli müşterilerimize kargo veya ambar ile gönderilir.

Tel Sandalye

Tel masa modelleri işçilikli bir masa modelidir , emek harcıyarak üretimi yapılan tel masa modelleri kullanışlı ve hava şartlarına dayanıklıdır.

Tel Masa

Masa ayakları isteğinize özel yuvarlak modellerde tel tel veya dilerseniz profil ve diğer metal malzemelerdende üretmekteyiz.Tel masa ayakları.

Masa Ayakları

Tasarımı son derece modern tüm masa ve sehpa tablalarına uygun olarak üretilir dayanıklıdır.Sehpa ayakları metal,krom gibi farklı malzemelerdende üretilir.

Sehpa Ayakları